Orzeł Kolno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Kalendarium

25

10-2021

pon.

26

10-2021

wtorek

27

10-2021

środa

28

10-2021

czwartek

29

10-2021

piątek

30

10-2021

sobota

31

10-2021

niedziela

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 27, wczoraj: 151
ogółem: 1 110 476

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Artur Bikowski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Piotr Siwik bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Patryk Sokołowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Krystian Leszka obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Robert Brzeziński obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Damian Rogalski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Piotr Pisiak obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Zbigniew Kosiński obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Kamil Banach obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Adrian Sokołowski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Adam Grygoriew pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Marcin Pikuliński pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Paweł Ossowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Tomasz Świderski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Michał Górgurewicz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Adrian Gwiazda napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Mateusz Żochowski napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Michał Ruchała napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Robert Brzeziński Trener
2. Zbigniew Rainko Kierownik
3. Piotr Dąbkowski Prezes
4. Piotr Sokołowski Członek sztabu
5. Jan Bajno Członek sztabu
6. Franciszek Skrodzki Członek sztabu
7. Hubert Charubin Członek sztabu
8. Jerzy Chaberek Członek sztabu

Zawodnicy już nie grający

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Biebrza Goniądz 3:1 Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo 5:0 Pomorzanka Sejny
Gieret Giby 4:0 Orzeł Kolno
Victoria Jedwabne 1:0 Piast Białystok
UM Krynki 3:3 Pogranicze Kuźnica Białostocka
LZS Studzianki 4:1 Polonia Raczki
Jasion Jasionówka 4:2 Supraślanka Supraśl

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9

Inne

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.