statystyki szczegółowe

Aktualności

Orzeł - ŁKS

• autor: H, 2011-08-29 17:28

Orzeł wspólnie z ŁKSem Łomża podzielił się ligowymi punktami. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, mimo iż na boisku stworzyliśmy sobie dużo przewagę i okazji do zdobycia bramek. Przed rozpoczęciem meczu Marcin Sawko, który kończy w tym roku piłkarską karierę, został został nagrodzony przez burmistrza Andrzeja Dudę oraz byłego prezesa Orła Krzysztofa Prusinowskiego za grę w naszym klubie. "Mały" rozegrał w Orle 8 sezonów, w których to strzelił kilkadziesiąt bramek. MARCIN SAWKO DZIĘKUJEMY !

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze już w 8 minucie, bo dośrodkowaniu w pole karne piłkę do siatki Masłowskiego wpakował Maciek Solecki. Nasz zespół nie spoczął na laurach i dalej forsował bramkę przeciwnika, czego efektem była druga bramka autorstwa Huberta Karwackiego. Można powiedzieć, że w pierwszej połowie grała tylko jedna drużyna, bowiem to ŁKS nie mógł skonstruować żadnej akcji, aż do końca pierwszej połowy kiedy to Sakowicz spóźniony do futbolówki, faulował napastnika gości. Jedenastkę na bramkę "do szatni" zamienił Laskowski. W drugiej połowie obudziła się drużyna z Łomży, która bezpośrednio po rzucie wolnym zdobywa wyrównującego gola. W końcówce meczu nasi gracze opadli trochę z sił i akcje opierały się głównie na długich podaniach do napastników. Po Jednej z nich Hubert Karwacki znalazł się sam na sam z Masłowski, lecz nie potrafił pokonać golkipera. Po meczu pozostaje niedosyt, ponieważ tego 3 punkty wisiały w powietrzu. Wielkie brawa należą się zawodnikom Orła, był to jeden z najlepszych meczy, jaki można było ostatnio zobaczyć w Kolnie. Już w najbliższą środę ciężki bój na wyjeździe z ligowym beniaminkiem - Granicą Kętrzyn

Przed meczem remis byśmy wzięli w ciemno, po meczu pozostaje mały niedosyt. Jest to bardzo duży sukces, trzy mecze i siedem punktów. Dziękuję też zawodnikom za zdrowie zostawione na boisku, za ambicje, za walkę i przede wszystkim za grę na boisku i oby tak dalej - trener Ryszard Borkowski

autor: ~kks 2011-08-27 19:48:32

avatar karnego nie bylo napewno ale sedzia dziw... !!

autor: ~Jaro 2011-08-27 19:49:15

avatar W pierwszej połowie Orzeł był lepszy, karny podcioł nam skrzydła no i mamy remis.

autor: ~Kolniak 2011-08-27 19:53:05

avatar Zajebisty mecz Orzeł był lepszy, wiecej z gry i żeby nie ten karny na koniec 2 połowy.

autor: ~anonim 2011-08-27 20:03:27

avatar Sprawą oczywistą jest ze sedziowie beda sedziowac pod Łks.Wiadome jest to ze chodzi tu o to aby Łomza jak najszybicej wrocila do wyzszej ligi, a arbitrzy maja w tym pomogac. Co potwierdza karny z kapelusza na koniec 1 polowy, i faul ktorego nie bylo po ktorym padla 2 bramka dla Łomzy

autor: ~antyPełO 2011-08-27 20:09:28

avatar wiesz co kolego od lat sędziowie jakoś nie lubią Łomży i zazwyczaj sędziowanie było pod inne drużyny,ale się nie spieram bo niw byłem i nie widziałem.pozdrawiam

autor: Hubertus 2011-08-27 20:16:04

Profil Hubertus w Futbolowo Słowa panowie!

autor: ~anonim 2011-08-27 20:20:12

avatar Ilu kibiców na meczu?

autor: ~anonim 2011-08-27 20:25:42

avatar jaka frekfencja byla ?wie ktos... ?

autor: ~kiela 2011-08-27 20:26:17

avatar orzel jest w formie co potwierdzil dzisiejszy mecz.brawo brawo brawo

autor: ~liroy 2011-08-27 20:52:08

avatar bravo dla kolneńskiego młyna 1 połowa dobra w drugiej słabiej szacunek dla kiboli łks-su są nieżli i wiem co mówię bo trochę widziałem

autor: ~ŁKS 2011-08-27 21:37:43

avatar Mecz w 1połowie przebiegał pod dyktando Orła karny według mnie słuszny lecz nie mam zamiaru się sprzeczać. 2połowa całkiem inna ŁKS zaczyna grać swoje, Orzeł coraz częściej popełnia błędy. Ogółem ŁKS miał szanse w 2 połowie aby strzelić jeszcze z2 gole a Orzeł w 1 więc remis uznaję za sprawiedliwy. Pozdrawiam kibiców, którzy byli na meczu.

autor: ~xxxxxx 2011-08-27 21:42:36

avatar sranie w banię sędziowie byli za Łks- em i to widać było - Orzeł górą jeszcze udowodni to łomży

autor: ~lkks 2011-08-27 21:51:33

avatar Super mecz zwłaszcza pierwsze 35 minut, staniórski Kapitan ŁKS zachował się karygodnie wyzywał naszego MAńka od czarn..., itp..., szkoda szansy, mamy w końcu drużynę !!! Dobra robota zarządu tak na tym forum wypisanym..KKS Mistrz

autor: ~anonim 2011-08-27 21:54:50

avatar bardzo dobra gra w obronie dla guzowskiego oraz strusia.1 polowa lks nic do powiedzenia.w ketrzynie bedzie ciezko ale zdobedziemy 3pkt.najlepszy to byl spiker hahaha.jako ona masz szkole lol.

autor: ~ja 2011-08-27 22:12:35

avatar Remis sprawiedliwy - I połowa dla Orła, druga zdecydowanie dla ŁKS-u. Końcówka meczu była dla nas trochę nerwowa, ale udało się dowieźć remis. Karny - dyskusyjny, ale nasz bramkarz mógł puścić tę piłkę, pewnie by wyszła na aut. Szkoda tych straconych 2 punktów, ale ogólnie OK. rn

autor: ~anonim 2011-08-27 22:13:25

avatar jezeli to prawda z tymi wyzwiskami do Mamadou to z tego łomżyniaka mega burak. dziwne ze sedzia nie reagowal.rna co do kiboli, to naszym WIEEEEEEEEEEEELE brakuje do ŁKS-u

autor: ~anonim 2011-08-27 22:14:41

avatar w ataku najlepszy Solecki, reszta napastnikow niewidoczna. Karankiewicz dostal w koncu zoltko za aktorzenie. Gra mocno siadla gdy boisko opuscil Solecki i Brzezinski. Wtedy ataku w ogole juz nie bylo, gra konczyla sie na srodku polowy rywali.

autor: ~kibic 2011-08-27 22:30:33

avatar super mecz szkoda straconych punktów, ps. z tego mi wiadomo to spikier jest w zastepstwie za Mietka Ś, nie jest jeszcze tragicznie chłopak jeszcze sie uczy, wiec glowa do gory, następny mecz w kolnie w niedziele o 16 motorem lubawa, wszyscy do młyna !!

autor: ~19P26 2011-08-27 22:35:34

avatar W 1 połowie ŁKS zupełnie nic nie grał zdecydowanie widać brak Adamskiego i nie było komu rozgrywać ,ale karny słuszny bramkarz też nie protestował. Co do wyzwisk w kierunku zawodnika z Kolna jeśli to miało miejsce powiem ,że bardzo brzydkie zachowanie naszego zawodnika. Co do dopingu ŁKS konkretnie ruszył po zdobyciu bramki wyrównującej.

autor: ~19P26 2011-08-27 22:36:12

avatar Ogólnie ŁKS nie gra już tego co grał w 1 połowie zeszłego sezonu...

autor: ~19P26 2011-08-27 22:36:42

autor: ~kks 2011-08-27 22:40:28

avatar guzowski prusinowski, zawłocki no i kotlewski super. szkoda ze nasz bramkarz sie do nich nie dostosował, ale może bedzie mecz ze to on bedzie głównym bohaterem, no i ten niesamowity KARWACKI to jest zawodnik!!!!!

autor: ~elemamne 2011-08-27 22:42:18

avatar 2-2 sprawiedliwy wynik ; )

autor: ~antyPełO 2011-08-27 23:00:21

autor: ~ja 2011-08-27 23:38:10

avatar Kotlewski pokazał się z dobrej strony, Sadowski chociaż nie pograł długo to też widać że chłopakowi zależy i daje z siebie wszystko, brawo!

autor: ~kibic 2011-08-27 23:41:33

avatar piłka nożna to tylko dodatek do kibicowania ! rnKolno kibicuje Łomży ! a Łomża dobre chłopaki i zawsze nam pomogą

autor: ~DD 2011-08-27 23:41:39

avatar z Łksu malo osub i to o ile niz w tamtym roku 200 nie bylo

autor: ~grajek 2011-08-27 23:42:06

avatar Kolno za ŁKSem

autor: ~DD 2011-08-27 23:44:18

avatar WSZYSCY DO KĘTRZYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSZYSCY DO KĘTRZYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~Bielik 2011-08-27 23:51:42

avatar Co to za FC skoro krytykuje ŁKS, albo jesteście FC i roicie porządek co z niektórym albo nie a może jesteście podzieleni. Nie jestem za ŁKSem tylko i wyłącznie za Orłem ale na litość albo ŁKS albo Jaga czy Legia zdecydujcie się i posprzątajcie ten burdel. ps bez napinki

autor: ~franek 2011-08-28 00:18:13

avatar Dokładnie, na meczu spotkałem się z nieprzyjemnymi sytuacjami z udziałem paru ludzi z Kolna, którzy wprost w rozmowie pokazywali niechęć do ŁKS-u. Co prawda nie mówię tu o ludziach z kolneńskiego młyna, lecz o piknikach. Albo jawicie się jako FC, albo nie, ale nie mi to oceniać

autor: ~anonim 2011-08-28 00:56:16

avatar Tak będzie jeszcze długo to dopiero początek to nowa era kibicowana w Kolnie. Jeszcze będzie w porządku. Każdy z Kolna pragnął zwycięstwa dlatego. Osob nie wiele jest ogarnietych.

autor: ~llll 2011-08-28 02:12:26

avatar Przyjacielski remis. Piona!

autor: ~anonim 2011-08-28 07:47:26

avatar oficjalnie Kolno jest za ŁKS-em jako ich FC. a tego ze pare osob jezdzi gdzeis incognito na mecze Jagiellonii czy Legii i tak nie zmienisz, zreszta to nie ma znaczenia. liczy sie tylko to co oficjalne i ma jakis wplyw na rozwoj kibicowania. zreszta co, zabronisz im jezdzic gdzei chca, skoro sie nawet nie ujawniaja i nie mowia ze "Kolno przyjechalo" czy cos?

autor: ~anonim 2011-08-28 07:49:14

avatar a gra na boisku a kibicowanie to 2 inne sprawy. chyba nie bede cicho siedzial jak tamten wyzywal rasistowsko naszego Mamadou? mam uwazac ze deszcz pada jak pluja w twarz? zreszta pilkarze obu druzyn grali wczoraj na maxa, a nie jakis tam "mecz przyjazni", ktory byl ale na trybunach. gra to gra.

autor: ~wisła 2011-08-28 07:56:09

avatar ten obrńa z łks to ostra faja powaga.żyle miał na głowie.pocisnal dla manka za co powinien dostac kora w kał.

autor: ~ggg 2011-08-28 08:55:31

avatar co wy myślicie że każdy łomzyniak to fan łks-u bzdura

autor: ~xxxxx 2011-08-28 09:34:25

avatar przyjacielski remis a kto wyzwał naszego , za to kapitan łks powinien stracić zęby to cham a nie piłkarz Manadu jest nasz i nikomu nie pozwolę go skrzywdzić

autor: ~tylko orzeł 2011-08-28 09:43:24

avatar Mecz jak najbardziej wg. mnie powinien wygrać Orzeł. rnGdyby nie karny to mecz inaczej by się potoczył Ktoś powyżej napisał że nasz bramkarz się nie sprzeczał że karnego nie ma- niesłusznie dostał żółta kartkę za dyskusję. Co do zawodnika z Łomży bardzo karygodne zachowanie tym bardziej dziwi mnie ze sędzia tego nie słyszał skoro zawodnik krzyczał na cały stadion jeb.. czarna mambo

autor: ~anonim 2011-08-28 09:59:31

avatar Co wy pieprzycie o jakims przyjacielskim remisie. W Łomży Orzeł dostanie z 2-0 i oni tam będa mieli w dupie przyjacielski remis. Także po co się tu na siłę pocieszać ze remiś przyjacielski. Ja bym wolał przyjacierlską wygraną na którą była szansa.

autor: ~sss 2011-08-28 10:01:42

avatar co tu ukrywać każdy z kolna by tak krzyczał żeby nasz maniek grał w łks-sie

autor: ~ss 2011-08-28 11:23:46

avatar brawo chłopaki za walke szkoda ze remis bylo tak blisko zwyciestwa ,dobry mecz soleckiego, karwackiego,karankiewicza ,po za tym caly zespol na plus

autor: ~xxxxx 2011-08-28 11:41:47

avatar powiem szczerze ze ten karankiewicz zaczyna mi sie podobac na boisku,zaczynam zmieniac o nim zdanie ambitny i waleczny chlopak ,widac ze potrafi grac w pilke a po za tym wszyscy ładnie grali i walczyli do upadlego

autor: ~bruce 2011-08-28 11:55:18

avatar Mafia... byś zapłacił za bilet a nie skaczesz przez płoty na PKS jak lump jakiś...Już menele spod monopola maja więcej klasy od Ciebie.. przynajmniej nie przeskakują prze bramy..

autor: ~bruce 2011-08-28 11:56:35

avatar A co do meczu to naprawdę gra Orła mogła się podobać..

autor: ~xxx 2011-08-28 12:00:34

avatar Ku*wa. Orzeł to nie jest nasza zgoda, że będziemy pucować i takie jest moje zdanie. FC to FC i chyba każdy wie co to jest przede wszystkim ŁKS. A jak się nie podoba to ch*j albo z nami albo przeciw nam takiego zdania jestem! Jak nie to się posprząta ten burdel i nie będzie zabawy! Także trzymajcie się sztywno:) Tylko ŁKS Łomża!

autor: ~anonim 2011-08-28 12:36:45

avatar ku*wa mać , jak zawsze każdy mądry na forum . Jeżeli ktoś z Kolna ma coś do chłopaków z ŁKS-u , to niech powie im to prosto w oczy , a nie napina się przez internet . Żenada Panowie żenada .. Pozdro dla normalnych . FC Kolno 100 % ŁKS .

autor: Hubertus 2011-08-28 12:48:23

Profil Hubertus w Futbolowo Blokuje komentarze, odejdzcie lepiej od komputerów na jakiś czas, może wyjdzie wam to na dobre. Czemu w realu nie jesteście tacy kozacy?

autor: ~xxx 2011-08-28 12:52:22

avatar Właśnie pozdro dla normalnych. Krzykaczy w komentarzach nie brakuje... Jesteście źle traktowani przez ŁKS? Inne kluby mają w dupie swoje FC mają jeździć i tyle. My jesteśmy w przyjacielskich stosunkach ale nie zapominajmy że FC a zgoda to dwie różne sprawy.Pozdrawiam normalnych chłopaków z Kolna.

autor: ~xxx 2011-08-28 12:55:53

avatar A co do wyniku to powinien wygrać Orzeł bez wątpienia. Tego dnia byliście lepsi.

autor: ~Łomżyniak 2011-08-28 13:07:10

avatar Wynik jak najbardziej sprawiedliwy a napinka kwitnie:) pozdrawiam normalnych Kolnian

autor: ~anonim 2011-08-29 20:16:14

avatar Sawko przecież w Perspektywie gra...

autor: ~anonim 2011-08-30 08:22:56

avatar czytaj dobrze moze w okularzach gra do konca roku i konczy kariere.fingel