statystyki szczegółowe

Aktualności

Orzeł - Olimpia

• autor: K, 2011-09-12 13:21

Osłabiony brakiem kliku zawodników z podstawowego składu Orzeł remisuje z Olimpią 2004 Elbląg. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu obu drużyn. Czasami z boiska wiało nudą. Bramka dla naszej drużyny padła po godzinie gry, kiedy to Mamadou sam pociągnął akcje lewą stroną boiska i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gości. Kilka minut przed końcem gry Elblążanie doprowadzają do remisu po dośrodkowaniu na głowę jednego z zawodników Olimpii i błędzie defensywy Orła.

Orzeł Kolno - Olimpia 2004 Elbląg 1:1 (0:0)
Bramki: Bandaogo 60 - Kopycki 80.