Orzeł Kolno - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Współczesna o Orle

• autor: H, 2012-01-07 22:54

Ryszard Borkowski, trener Orła Kolno, pierwsze tegoroczne zajęcia swojego zespołu poprowadzi 17. stycznia. Szkoleniowiec w trakcie przygotowań przed rundą wiosenną zaplanował osiem spotkań sparingowych.

Małe roszady

Drużyna ma przede wszystkim zachować dotychczasowy skład. Z zespołu odejdzie Daniel Grala, który wyjechał do Warszawy na studia i prawdopodobnie zostanie wypożyczony do stołecznego Ursusa. Klub opuścił także Kamil Gryczan. Pozostali zawodnicy powinni zostać, a Borkowski chce dodatkowo uzupełnić skład 1-3 piłkarzami.

– Prowadzę rozmowy z bramkarzem, obrońcą, pomocnikiem i napastnikiem. Zanim pozyskamy tych zawodników musimy ich jednak sprawdzić w kilku sparingach, niezależnie od tego, czy mają znane nazwiska. Potrzebuję ludzi do gry, a nie na ławkę. Na te nieliczne, ale ważne wzmocnienia mamy środki, co ustaliliśmy z prezesem – mówi Borkowski.

Jeśli chodzi o konkretne nazwiska wiadomo, że blisko przyjścia do Kolna jest napastnik Tomasz Dzierzgowski, ostatnio występujący w Olimpii Zambrów. Z kolei, mimo prób, nie uda się sprowadzić Michała Hryszki. Pomocnik, brylujący jesienią w ŁKS-ie 1926 Łomża (m. in. wybrany do podlaskiej "11” III ligi przez naszą gazetę) prawdopodobnie zasili właśnie Olimpię.

W środku wielkiego ścisku

Orzeł w trzecioligowej tabeli zajmuje bardzo dobre 8. miejsce. Ma tylko trzy punkty straty do 3. lokaty, ale też identyczna, niewielką przewagę nad 12. drużyną – MKS-em Korsze. Dlatego szykuje się dla beniaminka wcale niełatwa, a na pewno ciekawa wiosna.

– Piąta drużyna od końca ma sześć punktów straty do trzeciej. Taki jest ścisk w tabeli i, choć zajmujemy bardzo dobre miejsce, musimy uważać. Myślę, że przy takiej kadrze, stać nas na to, by być nadal solidnym trzecioligowcem. Zadowoleni będziemy, jeśli zachowamy miejsce w pierwszej dziesiątce – kończy Ryszard Borkowski.

Program sparingów Orła
21.01 – turniej halowy im. Emila Świderskiego w Szczuczynie
Mecze na boisku:
28.01 – Perspektywa Łomża
04.02 – Wissa Szczuczyn
11.02 – Korona HID Ostrołęka
18.02 – Znicz Biała Piska
25.02 – Płomień Ełk
03.03 – ŁKS Łomża
10.03 – Narew Ostrołęka
17.03 – KS Śniadowo

źródło: wspolczesna.pl

autor: ~KKS 2012-01-08 00:37:10

avatar Brawa dla 'trenera', który nawet nie wie do jakich klubów odchodzą jego zawodnicy :)

autor: ~do KKS 2012-01-08 11:13:31

avatar Skoro ty wiesz to powiedz

autor: ~dssdssd 2012-01-09 18:49:49

avatar dajcie 2 rodzaj koszulek, rękawiczki i kubki do gadżetów

autor: ~Ryszard Borkowski 2012-01-10 16:39:21

Gryczan Kamil wyjechał do Kielc ,Sakowicz i Piesiecki wyjechali za granice przed meczem z Korszami i zapewniali że do końca stycznia wrócą, Karwacki był na testach w Siedlcach, Stachelski w Suwałkach dla Łepkowskiego skończyło się wypożyczenie pozostali zawodnicy deklarują dalszą chcę gry w naszym klubie. Prowadzę rozmowy z kilkoma zawodnikami kilku z nich już podpisali umowy Hryszko i Poduch wybrali Zambrów co do pozostałych zaproszę na treningi w styczniu.

autor: ~dd 2012-01-11 14:28:55

autor: ~KKS 2012-01-12 00:49:52

avatar Może warto podjąć rozmowy z byłymi zawodnikami, tzn Kiełczewskim i Sielawą? Z tego co mi wiadomo chłopaki mają chęci wrócić.

autor: ~kks 2012-01-12 14:21:43

avatar Kiełek jest już w kolnie ma sie zjawić na treningu, jest on w końcu zawodnikiem orła,

autor: ~ads 2012-01-13 12:28:29

avatar czas pokaze jaki bedzie skład ale jak maja byc zawodnicy nie z Kolna to musze sie dobrze prerentowac i dawac z siebie wszystko tak jak Karankiewicz czy Karwacki

autor: ~hh 2012-01-13 15:52:19

avatar no z tek całej armii zaciężnej to powinni zostać tylko Karankiewicz z Karwackim, jesteśmy na niezłej pozycji, o żaden awans nie walczymy bo na to nie mamy pieniędzy więc warto Panowie z zarządu pomyśleć o budowaniu drużyny na swoich ludziach szczególnie młodzieżowcach i za kilka lat zarabiać na nich i mieć swoich bez płacenia za dojazdy z Białegostoku, Pan trener napewno to czyta i niech się troche zastanowi, taki Grygoriew zapieprza na treningi aż miło to chyba za to należałoby się mu dać pograć w jakimś meczu chociaż 30 minut co? Młody jest ale chyba szanse powinien mieć, a nie 2-3 minuty na odpieprzne! Mówię to jako kibic i jego kolega, bo szkoda jego widząc że się stara a inni grają bo mają stałą pozycję. Równi i równiejsi? Kibice podziękują

autor: ~da 2012-01-14 22:50:56

avatar zgadzam sie z poprzednikiem Karankiewicz duzo wnosił do druzyny po za tym Karwacki reszcie podziekowac proponuje sciagnac 2-3 i bedzie dobrze

Autor: Treść:pozostało znaków:

Biebrza Goniądz 3:1 Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo 5:0 Pomorzanka Sejny
Gieret Giby 4:0 Orzeł Kolno
Victoria Jedwabne 1:0 Piast Białystok
UM Krynki 3:3 Pogranicze Kuźnica Białostocka
LZS Studzianki 4:1 Polonia Raczki
Jasion Jasionówka 4:2 Supraślanka Supraśl

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.