statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparing: Orzeł - KS Miastkowo

• autor: H, 2013-01-26 11:34

Zespół z Ełku odwołał sparing. Zamiast niego na przeciw Orła wyszła drużyna KS Miastkowo, z którą nasi piłkarze wygrali 5:2. Podczas tego spotkania przetestowani zostali : Łukasz Barański i Sebastian Poświata (Mazur Pisz), Kamil Zygmunt (Narew Ostrołęka) oraz Paweł Gosiewski (Skra Wizna). Sparing został rozegrany na sztucznym boisku w Łomży w bardzo trudnych warunkach, przy siarczystym mrozie. Dzisiaj piłkarze Orła biorą udział w halowym turnieju rozgrywanym w Szczuczynie. Za tydzień zaś zagrają kolejny sparing z Koroną Ostrołęka.

Orzeł Kolno - KS Miastkowo 5:2 (3:2)
Bramki: Brzeziński, Grygoriew, Sadowski, Juśkiewicz, Sałata.
Orzeł: Łopatowicz - Prusinowski, Pisiak, Poświata, Kostuch - Grygoriew, Zygmunt, Ossowski, Brzeziński - Sadowski, Sałata. Na zmiany wchodzili: Talarek, Gosiewski, Juśkiewicz, Banach, Filipkowski, Barański, Kosiński, Kotlewski.

• Komentarzy [11]
  • czytano: [1409]

autor: ~utor 2013-01-26 16:58:45

avatar Źródło: bialystok.sport.pl

autor: ~kibic 2013-01-27 11:45:00

avatar jak wypadli zawodnicy Mazura Pisz?

autor: ~do kibic 2013-01-27 12:12:37

avatar dobrze się spisali, Poświata dobrze zagrał środkowego obrońce!

autor: ~asd 2013-01-27 18:30:59

avatar Jak rywalem jest zespół z A klasy to nie się co dziwić.

autor: ~:) 2013-01-29 12:54:58

avatar 4-2 takim wynikiem skończyło się spotkanie :D

autor: ~olydboy 2013-01-29 16:05:56

avatar W latach 60-tych z powodzeniem gral w Orle tez stoper Jerzy Zulinski,ktory stal sie filarem druzyny poczawszy od A klasy do iii-ciej ligi.Oby i Poswiata skopiowal wyczyn Zulinskiego.Zycze mu powodzenia.

autor: ~olydboy 2013-01-29 16:08:08

avatar Zapomnialem dodac ze Zulinski tez przyszedl do Orla z Mazura Pisz.

autor: ~poczekamy, zobaczymy 2013-01-29 20:27:01

avatar zycze jak najlepiej dla tego chlopaka, ale poczekajmy jak zaprezentuje sie z mocniejszymi rywalami, ten ostatni to tak jakby b-klasowiec warm-maz

autor: ~qwr 2013-01-29 21:01:10

avatar ORZEŁ KOLNO !!

autor: ~hoho 2013-01-30 22:57:06

avatar sparing z korona ostrołeka w ostrołece godz.12, wyjazd z pod klubu autobusem godz.9

autor: ~kiic 2013-04-29 22:31:59

avatar Początek meczu zapowiadał zwycięstwo grajewian. Już w 10 minucie po faulu 18-letnim Wojciechu Koszczuku sędzia podyktował rzut wolny dla WARMII z 18 metrów od bramki Łukasza Łopatowicza. Po uderzeniu Rafała Kozikowskiego piłka trafiła w poprzeczkę. W kolejnych pięciu minutach meczu nasz zespół wywalczył aż trzy rzuty rożne, które jednak nie przyniosły większego zagrożenia pod bramką gości. WARMIA przeważała, ale nie stwarzała sobie klarownych okazji do zdobycia goli. W 31 minucie znów z wolnego strzelał Kozikowski, ale jego uderzenie trafiło prosto w ręce bramkarza. Trzy minuty później szybki kontratak gości lewą stroną boiska zakończył się błędem naszej obrony, po którym piłkę otrzymał w polu karnym Łukasz Barański i zupełnie niepilnowany strzelił gola dla ORŁA. W szeregach WARMII zapanow